Klimatyzacja do domu, mieszkania i biura

Za zimno? Za gorąco? Brak świeżego powietrza? Jednym z rozwiązań tych problemów jest montaż klimatyzacji. Pozwala ona utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu bez względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się latem, gdy żar leje się z nieba, jest również niezawodna do ogrzewania pomieszczeń. Aby klimatyzacja w domu czy w biurze spełniała nasze oczekiwania, jej montaż oraz serwis należy powierzyć specjalistom.

Montaż klimatyzacji Poznań

Montaż klimatyzacji  powinien być przeprowadzony przez firmę się w tym specjalizującą. Tylko wiedza i doświadczenie pozwalają dobrać odpowiednie urządzenie do miejsca instalacji klimatyzacji, dzięki czemu daje ona odpowiedni komfort i wygodę przebywania w pomieszczeniach codziennego użytku. "Montuj klimatyzację tak, jakbyś montował ją u siebie w domu" - ta dewiza, przyświeca nam każdorazowo podczas wykonywanej przez nas pracy. Dlatego właśnie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, pieczołowicie dokonując oględzin i pomiarów w wybranym pomieszczeniu.

Nasze ekipy monterskie to grupa doświadczonych profesjonalistów, wyposażonych w odpowiednie urządzenia i narzędzia do wykonania estetycznego i dokładnego montażu klimatyzacji.

Wykonujemy montaż klimatyzacji w Poznaniu oraz na terenie całego województwa wielkopolskiego.

Potrzebujesz porady w kwestii doboru mocy urządzenia? Chcesz wiedzieć, ile kosztować będzie montaż klimatyzacji? Zastanawiasz się, jakie urządzenia będą dla Ciebie najlepsze. Dojazd, doradztwo, dobór urządzeń i wycena klimatyzacji – wszystko to wykonujemy bezpłatnie.

klimatyzacja

 

Czyszczenie i serwis klimatyzacji domowej i biurowej

Serwis klimatyzacji zamontowanej przez naszą firmę oraz serwis urządzeń, które zainstalowała inna firma – to również mieści się w ramach wykonywanych przez nas usług.

Serwis klimatyzacji domowej i biurowej polega na kompleksowym przeglądzie jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Każdą konserwację klimatyzacji wykonujemy z należytą starannością – od jej poprawności zależy bowiem optymalne działanie klimatyzacji, a więc komfort oraz zdrowie osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu osób.

Serwis klimatyzacji nie polega tylko na ogólnym czyszczeniu urządzenia z zewnątrz, ale również na kompleksowym:

  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • sprawdzeniu jakość filtrów,
  • kontroli układu elektrycznego,
  • sprawdzeniu wydajności urządzenia,
  • sprawdzeniu układu odprowadzającego wodę,

Każde urządzenie klimatyzacyjne wymaga okresowej kontroli, jeżeli producent nie narzuca nam określonej ilości przeglądów okresowych, to powinno się wykonywać taki przegląd przynajmniej dwa razy w roku.

Najlepiej przed sezonem i po. W najgorszym przypadku przynajmniej raz w roku.

Musimy pamiętać, iż chcąc zachować gwarancję od producenta, musimy wykonywać serwis zgodnie z jego zaleceniami. Coraz częściej klimatyzacje są wykorzystywane do ogrzewanie pomieszczeń z powodu ekonomicznych zalet oraz szybkości działania, dlatego przeglądy zalecany są minimum 2 razy do roku.

Wykonywanie regularnych konserwacji klimatyzacji ma ogromny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Ma też wpływ na nasze zdrowie ponieważ w układach nie serwisowanych gromadzą się bakterie, wirusy oraz inne drobnoustroje. Częste czyszczenie klimatyzacji jest kluczowe w utrzymaniu jej w należytym stanie, dzięki czemu możemy cieszyć się czystym powietrzem oraz dłuższą żywotnością urządzeń klimatyzacyjnych.

Jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni wyjątkowo czyste powietrze i warunki idealne dla alergików, sprawdź naszą ofertę montażu rekuperacji - wykonujemy ją zarówno w nowych domach i biurach, jak i w budynkach dawno wybudowanych.